52 procent za wypychaniem uchodźców

Jestem wstrząśnięta wynikami sondażu opublikowanego przez oko press( link do sondażu poniżej). Wynika z niego, że 52 procent polskiego społeczeństwa popiera działanie polskich służb na naszej wschodniej granicy. W tym brak udzielenia pomocy humanitarnej, wywózki, brak zgody na działania lekarzy bez granic w strefie stanu wyjątkowego.

Moje dzieci nie mogą doczekać się zimy i świąt. Zjeżdżania na sankach i lepienia bałwanów. Ciągle pytają: ” kiedy zima, kiedy śnieg?” Te pytania świdrują mi w uszach. Przeraża mnie myśl, że przyjdzie zima. Jak mam powiedzieć dzieciom, że wtedy w lesie będzie jeszcze więcej ciał, także ich rówieśników? Las zimą będzie gęsty od zamarzniętych zwłok. Jak zniesiemy święta? Jak w ogóle będziemy mogli je przeżywać wiedząc, że u wrót naszego kraju za przyzwoleniem sporej części naszego społeczeństwa dzieje się ludobójstwo? Jedyną nadzieją tych umierających ludzi są niskie słupki w sondażach poparcia dla działań służb. Gdy słupki rosną – nadzieja umiera.

 

https://oko.press/52-proc-za-wypychaniem-uchodzcow-mezczyzni-na-zimno-kobiety-ze-wspolczuciem/?utm_medium=Social&utm_source=Facebook#Echobox=1633435222

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *